MAGYAR NYELVŰ RÓMAI KATOLIKUS ORSZÁGOS HITTANOLIMPIA

Kövess minket:

Facebook

Diákok és kísérő tanárok

S.sz Tanuló neve Iskola Oszt.
       
       
Arad megye Kísérő tanár: Back Mária
1 FÁKÓ ROBERT Scoala Gimnaziala “Aurel Vlaicu” 8
2 HORVÁTH YVETTE Colegiul “Csiky Gergely” 10
3 BACK ANNAMÁRIA Colegiul “Csiky Gergely” 11
4 BOLDIZSÁR BETTINA Colegiul “Csiky Gergely” 12
5 KÁSA KATALIN – FRUZSINA Colegiul “Csiky Gergely” 9
       
Bihar megye Kísérő tanár: Vakon Orsolya, Bokor János
6 KOVÁCS  LÁSZLÓ – ISTVÁN Liceul Teologic Romano Catolic “Szent László” 7
7 SZEGHALMI GABRIELLA – NÓRA Liceul Teologic Romano Catolic “Szent László” 7
8 PÁL ANASZTÁZIA Școala Gimnazială ”Balaskó Nándor” 8
9 CATONA  ÁBEL – EMANUEL Liceul de Arte 9
10 BÁNYAI VALENTINA Colegiul Național „Octavian Goga” 10
11 ERDŐDI SÁMUEL ENDRE Colegiul Agricol Nr.1, Valea lui Mihai 11
12 GYŐRI DALMA Colegiul Agricol Nr.1, Valea lui Mihai 12
13 GÁSPÁR MILÁN Liceul Teologic Romano Catolic “Szent László” 9 T
14 FODOR JÁNOS – KRISZTIÁN Liceul Teologic Romano Catolic “Szent László” 10 T
15 ANDREEV ALEXANDRA – ZSÓFIA Liceul Teologic Romano Catolic “Szent László” 11 T
16 SZABÓ ROLAND – FLORIAN Liceul Teologic Romano Catolic “Szent László” 12 T
       
Brassó megye Kísérő tanár: Száva Péter
17 Ferencz – Nagy Attila Școala Gimnazială nr. 15 Brașov 7
18 Pál Annamária Colegiul Național ”Áprily Lajos” Brașov 10
19 Igyártó Orsolya – Bernadett Colegiul Național ”Áprily Lajos” Brașov 11
       
Fehér megye Kísérő tanár: Dr. Gál László
20 BŐJTE ÁDÁM LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC “GRÓF MAJLÁTH GUSZTÁV KÁROLY” 8
21 BÁLINT BARNA LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC “GRÓF MAJLÁTH GUSZTÁV KÁROLY” 9 T
22 FERENCZ  FÜLÖP-HUNOR LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC “GRÓF MAJLÁTH GUSZTÁV KÁROLY” 10 T
23 GÁLL SZABOLCS LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC “GRÓF MAJLÁTH GUSZTÁV KÁROLY” 11 T
24 HEGYELI ANDRÁS LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC “GRÓF MAJLÁTH GUSZTÁV KÁROLY” 12 T
       
Hargita megye Kísérő tanár: Ferenczi Julianna, Kalamár Mária, Ferenczi Attila, Theil Emilia
25 Köllő Dálya-Mária Școala  Gimnazială  „Köllő Miklós” Ciumani 7
26 Ambrus Eszter Liceul Teologic Romano-Catolic „Szent Erzsébet” Lunca de Sus 7
27 Antal Eszter Școala  Gimnazială  „Fülöp Áron” Feliceni 7
28 Szabó Anett Școala Gimnazială  „Márton Áronˮ Sândominic 8
29 Ferencz Emőke Școala Gimnazială  „Márton Áronˮ Sândominic 8
30 Antal Balázs Liceul Tehnologic  „Petőfi Sándorˮ Dănești 8
31 Timár Mónika Colegiul Național „Márton Áron” Miercurea Ciuc 9
32 Kardos Kincső Liceul Pedagocic „Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 9
33 Kurkó Eszter Liceul Teologic Romano-Catolic „Segítő Máriaˮ Miercurea Ciuc 9
34 Kurkó Andrea Colegiul Național „Márton Áron” Miercurea Ciuc 10
35 Jakab Zsanett Liceul Pedagocic „Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 10
36 Csorba Melinda-Erzsébet Liceul Teoretic „Salamon Ernő” Gheorgheni 10
37 András Ákos Liceul Teologic Romano-Catolic „Segítő Máriaˮ Miercurea Ciuc 11
38 Somorai Boróka Liceul Teoretic „Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 11
39 Biró Boglárka Colegiul Național „Márton Áron” Miercurea Ciuc 11
40 Madarász Andrea Liceul Teoretic „Salamon Ernő” Gheorgheni 12
41 Lázár Szabolcs Liceul Teoretic „Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 12
42 Silye Lóránd Liceul Tehnologic  „Gábor Áron” Vlahita 12
43 Bodor Bernadett Liceul Teologic Romano-Catolic „Szent Erzsébet” Lunca de Sus 9 T
44 Székely Katalin Liceul Teologic Romano-Catolic „Segítő Máriaˮ Miercurea Ciuc 9 T
45 Kecskés Csaba Liceul Teologic Romano-Catolic „Segítő Máriaˮ Miercurea Ciuc 9 T
46 Virág Mária-Enikő Liceul Teologic Romano-Catolic „Szent Erzsébet” Lunca de Sus 10 T
47 Antal Anita Liceul Teologic Romano-Catolic „Segítő Máriaˮ Miercurea Ciuc 10 T
48 Szabó Alexandra Noémi Liceul Teoretic „Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 10 T
49 Páll Emese-Zsuzsanna Liceul Teologic Romano-Catolic „Segítő Máriaˮ Miercurea Ciuc 11 T
50 Czirják Ottó Liceul Teologic Romano-Catolic „Segítő Máriaˮ Miercurea Ciuc 12 T
51 Szabó Blanka Beatrix Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 12 T
52 Ambrus Izabella Liceul Teologic Romano-Catolic „Szent Erzsébet” Lunca de Sus 12 T
       
Kolozs megye Kísérő tanár: Hodor Erika
53 Csete Annamaria LICEUL TEORETIC “BATHORY ISTVAN” 7
54 Nagy-Damo Yvette Liceul Unitarian ,,János Zsigmond” 8
55 Jakab-Gyik Sarolta LICEUL TEORETIC “BATHORY ISTVAN” 9
56 Katona Hunor LICEUL TEORETIC “BATHORY ISTVAN” 10
57 Palocsay Erzsébet Johannna Liceul Teoretic “Apáczai Csere János” 10
58 Szekely Anna LICEUL TEORETIC “BATHORY ISTVAN” 11
59 Ambrus Endre LICEUL TEORETIC “BATHORY ISTVAN” 12
60 Anka Damjan-Pal LICEUL TEORETIC “BATHORY ISTVAN” 7
61 Simon Brigitta Liceul Teoretic “Apáczai Csere János” 12
62 Babțan-Varga Anna Teodóra LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN 10
       
Kovászna megye Kísérő tanár: Hener Eva, Biszak Zsuzsa-Márta
63 Nánia Hanna Liceul Teoretic “Nagy Mózes” 7
64 BORBATH LIDIA Școala Gimn. KUN KOCSARD 7
65 Dobra Barbara Scoala Gimnaziala “Karatna”, Turia 8
66 TÖLGYESI ERIK Școala Gimazială ,,Váradi József” 8
67 Kacsó Eszter Liceul Teoretic “Nagy Mózes” 9
68 Kerezsi Kinga Liceul Teoretic “Nagy Mózes” 10
69 ZÁGONI ANDREA Liceul Teoretic “Nagy Mózes” 11
70 Szilágyi Boglárka Colegiul Național ”Székely Mikó” 11
71 FÜZI NORBERT Liceul Teoretic “Nagy Mózes” 12
72 KLÁRA ENIKŐ Liceul Pedagogic Bod Peter 12
73 Temérdek Klaudia Liceul Teoretic “Nagy Mózes” 9 T
74 Porczel Ákos Liceul Teoretic “Nagy Mózes” 10 T
75 Hodor Márk Liceul Teoretic “Nagy Mózes” 11 T
76 Illyés Bíborka Liceul Teoretic “Nagy Mózes” 12 T
       
Maros megye Kísérő tanár: Csatlós Mária
77 Sándor Tihamér Liceul Tehnologic Petru Maior 7
78 Göcsi Szabolcs Norbert Școala Gimnazială ”dr. Bernády György” 8
79 Unger Lilla Zenkő Liceul de Arta 9
80 Siklódi Lehel Liceul de Arta 10
81 Bakó Lóránd Liceul Teoretic “Bolyai Farkas” 11
82 Nagy Lóránd Liceul Teologic Romano-Catolic 9 T
83 Böjte Imelda Liceul Teologic Romano-Catolic 12 T
       
Szatmár megye Kísérő tanár: LUDESCHER-DONKA ANNAMÁRIA, VINKLER VALTER
84 SZOLNOKI VIVIEN Liceul Teoretic Carei 7
85 MÉSZÁROS BLANKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CAMIN 7
86 KOVÁTS ÁLMOS LICEUL TEOLOGIC ROM.-CAT. “HÁM JÁNOS” 8
87 POLACSEK ESZTER Colegiul National “KÖLCSEY FERENC” 8
88 KIRNER KATALIN Colegiul National “KÖLCSEY FERENC” 9
89 HALMOS HENRIK Liceul Teoretic Carei 9
90 LÉGRÁDI ZSÓFIA LICEUL ROM.-CAT. “JOSEPHUS CALASANTIUS” 9 T
91 LECHLI FÉLIX LICEUL ROM.-CAT. “JOSEPHUS CALASANTIUS” 9 T
92 DEÁK ANDREA LICEUL DE ARTE “AUREL POPP” 10
93 BALOG ALEXANDRA Liceul Teoretic Carei 10
94 IAKOB BIANKA LICEUL ROM.-CAT. “JOSEPHUS CALASANTIUS” 10 T
95 TINCA RICHARD LICEUL TEOLOGIC ROM.-CAT. “HÁM JÁNOS” 10 T
96 HEVELI HELÉN Liceul Teoretic Carei 11
97 GAJA DOROTTYA Liceul Teoretic Carei 11
98 HEVELE HANNEOLRE LICEUL ROM.-CAT. “JOSEPHUS CALASANTIUS” 11 T
99 CZOMPA RENÁTA LICEUL TEOLOGIC “HÁM JÁNOS” 11 T
100 BIDI CRISTINA LICEUL ROM.-CAT. “JOSEPHUS CALASANTIUS” 12
101 MENZÁK ESZTER Liceul Teoretic Carei 12
102 FEKETE BETTINA LICEUL ROM.-CAT. “JOSEPHUS CALASANTIUS” 12 T
       
Szilágy megye Kísérő tanár: Muha Maria
103 Frînca Iana Maria Şcola Gimnazială Făgetu 8
104 Mondek Marka Vierka Şcola Gimnazială Făgetu 7
       
Temes megye Kísérő tanár: György Henrietta
105 Floca Larissa Rusalina Liceul Teoretic „Bartok Bela” Timișoara 7
106 Makó Anett Liceul Teologic Romano-Catolic “Gerhardinum” 9 T
107 Iakab Orsolya Erzsébet Liceul Teologic Romano-Catolic “Gerhardinum” 10 T
108 Sinka Edina Liceul Teologic Romano-Catolic “Gerhardinum” 11 T
109 Zöld Timea Liceul Teologic Romano-Catolic “Gerhardinum” 12 T

 

Akiket Isten Lelke vezérel, azok Isten fiai.

- Róm 8,14 -

Szervezők:

2017-ben:

Oktatási minisztérium

Kolozs megyei tanfelügyelőség

Báthory István Elméleti Líceum

Ismertető

A Magyar Nyelvű Római Katolikus Hittanolimpia a 2016-2017-es tanévtől a Tanügyminisztérium által elismert tantárgyolimpiaként kerül megrendezésre.

Közel húszéves múltra tekint vissza, előbb mint Főegyházmegyei Tantárgyverseny, a tavaly (2016) mint már Országos Tantárgyverseny.

Jelen formájában mind a négy erdélyi katolikus egyházmegye és a bukaresti magyar iskola képviseltetheti magát ezen a rangos megmérettetésen.

Kapcsolat

A szervezőbizottság címe

# str. Kogălniceanu (Farkas utca), nr. 2, Cluj Napoca (Kolozsvár), România

Hívjon bennünket!

Telefon: +40-264-597280
Mobil: 0751216051 (délután fél 4-ig)